Група демонстраната скинула је заставе Србије са просторија СНС, на шта су на друштвеним мрежама реаговали председник Србије Александар Вучић и премијер Милош Вућевић.
„Нашу српску тробојку уништавали су, склањали и скидали сви они који Србију нису волели. Вечерас, у Новом Саду, то раде ови који нам говоре како Србију воле више од нас, пристојних грађана ове земље. Србију и српску тробојку нико није победио, па неће ни они!“, написао је Вучић у својој објави.
Грађани су се окупили испред Жељезничке станице у Новом Саду на протесту због страдања 14 људи у паду надстрешнице у петак.
Протест је почео минутом ћутања за жртве трагедије.
Организатори траже да сви који су директно и индиректно криви за трагедију која се десила 1. новембра поднесу оставке али и да кривично одговарају.
Фото: Тањуг





